Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fani „1899” próbują ocalić serial Netflixa. Powstała petycja

„Przestańcie kasować dobre seriale”.

Przedwczoraj świat obiegła wieść o anulowaniu drugiego sezonu lubianego serialu „1899”. Wielu fanów nie zgadza się z decyzją Netflixa, więc - jak to zwykłe w podobnych przypadkach bywa - powstała internetowa petycja, która ma przekonać streamingowego giganta do zmiany zdania.

»1899« był wyraźnie tworzony z myślą o wielu sezonach. Po pierwszym sezonie pozostało wiele pytań bez odpowiedzi, a do tego na końcu ostatniego odcinka był duży cliffhanger. Chcemy odnowienia serialu i odpowiedniego zakończenia historii” - głosi opis. W momencie pisania tej wiadomości, wirtualne podpisy złożyło już ponad 34 tysiące osób.

Komentarze pod petycją potwierdzają nastroje niezadowolonej społeczności fanów. „Netfliksie, przestań anulować dobre seriale. Twoja platforma jest do kitu właśnie dlatego, że tak robisz. »1899« jest oryginalne, ekscytujące i świeże, nie kasuj tego” - napisał rozgoryczony fan.

Czy Netflix się posłucha? Chyba wszyscy znamy odpowiedź

Niektórzy grożą, że jeśli Netflix będzie kasował kontynuacje seriali po jednym sezonie, to anulują subskrypcję - to standardowy szantaż pod tego typu petycjami, który jest raczej za słabym argumentem.

Oczywiście wątpliwe jest, aby platforma miała przejąć się zdaniem zawiedzionych fanów - petycje nie zmieniają decyzji Netflixa. Przykładowo petycja o „przywrócenie Henry'ego Cavilla do serialu »Wiedźmin« i wymianę scenarzystów” zebrała już pokaźną liczbę 300 tys. podpisów, ale klamka już zapadła.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze