Skip to main content

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Niedokończona sprawa

Misja dla Bractwa Stali, w której naszym celem jest pozbycie się niewygodnego naukowca.

Misję zleci ci Kells przebywający na statku Prydwen, ale tylko pod warunkiem ukończenia wcześniejszego zadania „Powinność czy hańba" oraz, jeśli przynajmniej rozpocząłeś dla Bractwa misję fabularną „Powrót do służby".

Rozwiązanie sprawy Virgila

Twoim celem będzie zabicie supermutanta Virgila - naukowca zbiegłego z Instytutu, który pomaga ci w dotarciu do tajnej bazy tej organizacji w trakcie kampanii fabularnej. Misja nie jest zbyt skomplikowana. Udaj się do jaskini naukowca, która znajduje się na południowym zachodzie w lokacji o nazwie Morze Blasku.

Pamiętaj, że jest są to bardzo mocno radioaktywne tereny, dlatego warto korzystać a pancerza wspomaganego. Po wejściu do laboratorium możesz od razu rozpocząć walkę z Virgilem (obrazek powyżej) i jego systemami obronnymi - zyskasz w ten sposób element zaskoczenia i będziesz mógł ułatwić sobie zadania.

Druga opcja, to rozpoczęcie rozmowy z naukowcem. Możesz poprowadzić ją tak, że zakończy się walką lub propozycją Virgila, abyś skłamał Bractwu i powiedział, że wykonałeś zadanie, ale w rzeczywistości nie zabijał naukowca.

Wróć do Kellsa i powiedz mu, że wykonałeś zadanie - mówiąc prawdę lub kłamiąc, jesli oszczędziłeś Virgila. W obydwu przypadkach otrzymasz nagrodę w postaci hełmu do pancerza wspomaganego.

Następnie: Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Wzór do naśladowania

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Zobacz także