Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Exoprimal - czy jest po polsku

Czy w grze pojawiają się polskie dialogi lub napisy.

Exoprimal wydany i wyprodukowany przez znaną firmę Capcom nie należy do pozycji, w których język stanowi barierę uniemożliwiającą grę. Z tej strony dowiesz się czy w grze dostępna jest polska wersja językowa.

Exoprimal nie posiada polskiej wersji językowej i dotyczy to tak napisów jak i dialogów. Dostępnych jest trzynaście innych języków, w tym niemiecki, angielski czy francuski.

Na szczęście wiele elementów rozgrywki jest bardzo intuicyjnych, dlatego nawet nie rozumiejąc z opisów zbyt wiele, dasz sobie radę. Dialogi pojawiają się jedynie w przerywnikach filmowych związanych z głównym wątkiem fabularnym.

Znajomość języka angielskiego może być jednak przydatna w meczach drużynowych. Komunikacja głosowa pozwoli na lepsze zgranie członków drużyny i przyspieszy wykonywanie celów misji. Niestety nie masz możliwości wyboru serwera ani grupy graczy posługujących się tym samym językiem, dlatego jest niewielka szansa, że trafisz na drużynę złożoną jedynie z Polaków.

Spis treści: Exoprimal - poradnik i najlepsze porady

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze