Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elden Ring, ale wszyscy przeciwnicy to Malenia. Szalone podejście Let Me Solo Her

Jedna nie wystarczy.

Najbardziej znany na świecie gracz Elden Ring - Let Me Solo Her - podjął się kolejnego szalonego wyzwania. Przechodzi Elden Ring, ale każdy przeciwnik jest zamieniony na Malenię, uznawaną za najtrudniejszego bossa w grze. Zmagania można oglądać na streamach lub w formie VOD.

Wśród społeczności fanów Elden Ring, Let Me Solo Her to już legenda. Postać znana z garnka na głowie i stroju składającego się jedynie z bielizny specjalizuje się w walce z Malenią i pomaga innym graczom ją pokonać - choć robi to zawsze w pojedynkę. Teraz misja nękania Bigini Zgnilizny wkracza na jeszcze wyższy poziom.

Do zamiany każdego przeciwnika w Malenię posłużył mod, który nie jest nowością, jednak w przypadku Let Me Solo Her stanowi to naturalną kontynuację jego „kariery”. Let Me Solo Her założył sobie, że w tych spartańskich warunkach musi przejść grę bez ulepszania witalności, a także zdobywając swój ikoniczny „hełm”. Bez niego - jak sam twierdzi - głowa postaci wydaje się nienaturalnie mała.

LMSH w większości omija napotykane Malenie, ale w przypadku bossów - którzy przeszli transformację - nie ma ucieczki. Nie lada problem stanowią bossowie, którzy mają dwufazowe walki. W rzeczywistości oznacza to walkę czterofazową, bo Malenia sama w sobie ma dwa etapy przemiany.

Mod potrafi być też nieco obiążający dla sprzętu, bo gra zdecydowanie nie została zoptymalizowana pod wiele Malenii na ekranie. Let Me Solo Her jest jednak odpowiednio przygotowany, bo niedawno kupił RTX 4080.

Zmagania legendarnego gracza możecie oglądać na jego kanale YouTube. Może nawet załapiecie się na nocnego streama.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze