Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Dzieci Kukurydzy” Stephena Kinga z kolejną ekranizacją. Horror ma już zwiastun

Premiera 3 marca.

„Dzieci Kukurydzy” doczekają się kolejnej ekranizacji. W sieci pojawił się zwiastun horroru, inspirowanego znaną powieścią Stephena Kinga o tym samym tytule. Premiera 3 marca tego roku.

Główną bohaterką produkcji jest dwunastoletnia Eden, która zostaje opętane przez ducha na umierającym polu kukurydzy. Dziewczynka planuje krwawą rzeź i rekrutuje do tego zadania inne dzieci z miasteczka. Ofiarami stają się dorośli i wszyscy buntujący się przeciwnicy. Jedyną nadzieją dla miasta okazuje się jeden z licealistów, posiadający sprytny plan na ratunek.

Po zwiastunie „Dzieci Kukurydzy” możemy wywnioskować, że szykuje się nam mocny i tajemniczy horror, obfitujący w krwawe sceny oraz ponadnaturalne zjawiska. Film wyreżyserował i rozpisał Kurt Wimmer, odpowiedzialny za takie produkcje jak „Pamięć absolutna”, „Salt”, „Prawo zemsty” czy „Królowie ulicy”. W obsadzie znaleźli się między innymi Elena Kampouris, Kate Moyer, Callan Mulvey i Bruce Spence.

„Dzieci kukurydzy” wcale nie będą słodkieZobacz na YouTube

Jak podkreśla redakcja portalu Deadline, horror nie będzie powiązany z poprzednimi adaptacjami i będzie bazować na twórczości Kinga. Przypomnijmy, że pierwsza powstała w 1984 roku i przyniosła ze sprzedaży biletów 14,6 mln dolarów, przy budżecie wynoszącym 800 tysięcy dolarów.

Co ciekawe, film „Dzieci Kukurydzy” będzie dystrybuowany w kinach tylko przez kilkanaście dni, aby potem trafić do streamingu od 21 marca.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.
Komentarze