Skip to main content

Dużo nowych zdjęć z 2. sezonu The Last of Us. Ellie i Dina spotykają Serafitów

Ujęcia prosto z planu.

Prace nad 2. sezonem serialu The Last of Us idą pełną parą, a do sieci trafiają kolejne zdjęcia zza kulis. Tym razem fani przyłapali Ellie i Dina na przemierzaniu zrujnowanego Seattle.

Ciekawostkami i zakulisowymi materiałami na temat serialu regularnie dzieli się użytkownik The Last of Us News w serwisie X. W ciągu ostatnich kilkunastu godzin otrzymaliśmy sporą dostawę zdjęć prezentujących Ellie (Bellę Ramsay) i Dinę (Isabelę Merced) w bojowych warunkach. Uzbrojona para przeszukuje ruiny miasta z bronią w ręce, a główna bohaterka ma nawet tę samą fryzurę, co jej odpowiedniczka z gry.

Fani śledzący ekipę filmową natknęli się też na grupę aktorów, którzy najprawdopodobniej wcielają się w Serafitów. To fanatyczna i agresywna frakcja, z którą regularnie mierzyliśmy się w The Last of Us Part 2. Wygląda na to, że w serialu też nie zabraknie potyczek z ludzkimi przeciwnikami.

Do tej pory HBO podzieliło się tylko jednym zestawem zdjęć z 2. sezonu, więc doniesienia zza kulis są jak najbardziej mile widziane. Oficjalne materiały, na których zobaczyliśmy Joela i Ellie, pochodziły najpewniej z pierwszych odcinków.

Konkretna data premiery 2. sezonu The Last of Us nie jest znana - na ten moment HBO potwierdziło jedynie, że mowa o 2025 roku. Nie zapowiada się jednak na to, aby twórcom udało się zmieścić fabułę The Last of Us Part 2 w jednym sezonie.

Zobacz także