Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dreams - przygoda fabularna, kampania: jak włączyć grę od twórców

Marzenie Arta.

Dreams to przede wszystkim kreator przygód i przeglądarka projektów, ale ma również pewnego rodzaju kampanię dla jednego gracza - grę przygotowaną przez twórców, która pozwala zapoznać się z możliwościami edytora.

Aby w nią zagrać, w menu głównym wjedź w Surfowanie po marzeniach (1), czyli przeglądarkę. Musisz wyszukać grę, która nazywa się Marzenie Arta. Autorem jest oczywiście Media Molecule, studio twórców Dreams.

Masz dwie opcje. Najłatwiej jest znaleźć odpowiednią playlistę gier - Marzenia Media Molecule (2):

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz znaleźć tej playlisty, kliknij na ikonę Szukaj (3), a w polu tekstowym wpisz „Marzenie Arta”. Gra powinna się pojawić jeszcze zanim wpiszesz całość.

Marzenie Arta nie jest zbyt długie, ale dobrze pokazuje, co kreatywny projektant jest w stanie stworzyć w Dreams. To pełnoprawna gra z dialogami, fabułą i ciekawą rozgrywką.

Na playliście Marzenia Media Molecule znajdziesz też inne produkcje twórców, ale żadna inna nie ma fabuły i nie jest „kampanią” w standardowym rozumieniu tego słowa.

Następnie: Dreams - jak zmienić wygląd chochlika: edycja wskaźnika

Spis treści: Dreams - poradnik i najlepsze porady

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More On Dreams

Najnowsze artykuły