Skip to main content

Dolmen - multiplayer: jak przywołać innego gracza do pomocy

Wezwanie innej osoby do walki z bossem.

Starcia z bossami w Dolmen są wymagające - niejednokrotnie przyjdzie ci je powtarzać nawet kilkadziesiąt razy. Na szczęście możesz wezwać do pomocy innego gracza - z tej strony dowiesz się jak tego dokonać.

W pierwszej kolejności musisz zdobyć przynajmniej trzy fragmenty dolmenu (1). Ich ilość sprawdzisz spoglądając w prawy górny róg ekranu. Wypadają one czasami z pokonanych wrogów - uważaj jednak, gdyż stracisz je w momencie śmierci (możesz je potem odzyskać zbierając zwłoki).

Gdy już zdobędziesz odpowiednią ilość fragmentów dolmenu, podejdź do terminala (2), który znajdziesz przed wejściem do komnaty z bossem. Po wejściu z nim w interakcję wyświetli się kilka opcji - jedną z nich będzie właśnie gra wieloosobowa (3).

Wybierz tę opcję, by rozpocząć łączenie się z innym graczem. W zależności od tego, ile osób w danym momencie gra, może to zająć od kilkunastu sekund do kilku minut. Gdy gra odnajdzie odpowiednią osobę, gracz dołączy do twojej rozgrywki na czas walki z bossem - potem zniknie.

Następnie: Dolmen - nanity: zastosowanie, jak zdobyć

Spis treści: Dolmen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dolmen - jak ponownie przywołać

Zobacz także