Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatek do Elden Ring ma pojawić się na The Game Awards

Jest też potencjalna data premiery.

Fani Elden Ring bardzo długo czekają na dodatek do ubiegłorocznej gry, jednak najświeższe plotki wskazują na to, że Shadow of the Erdtree zobaczymy już w grudniu, a samo DLC zadebiutuje niedługo później. | PLOTKA

Youtuber o pseudonimie Ziostorm, który tworzy filmy poświęcone Elden Ring (110 tys. subskrybentów), opublikował na Twitterze/X krótki wpis, w którym przytacza pogłoski pochodzące z niepewnych źródeł mówiące o pojawieniu się dodatku podczas gali The Game Awards (7 grudnia) i premierze planowanej na początek przyszłego roku.

Niezweryfikowane źródła przekazały mi, że dodatek do Elden Ring ma zostać pokazany podczas The Game Awards, a data premiery to 5 lutego 2024 roku. Źródła te wykazały pewne dowody na wgląd [w wewnętrzne działania studia FromSoftware - dop. red.], ale to nic konkretnego. Na razie potraktuj te doniesienia jako plotkę” - napisał Ziostorm.

I rzeczywiście nie mamy żadnej pewności, że przeciek ma jakiekolwiek sensowne podłoże. Mimo wszystko wspominamy o tych pogłoskach, ponieważ organizator The Game Awards, Geoff Keighley opublikował we wrześniu post, w którym chwali się odwiedzinami w studiu FromSoftware, a grudniowe imprezy często oferowały wgląd w nadchodzące produkcje twórców Elden Ring.

Co więcej, Ziostorm twierdzi, że doniesienia na temat pojawienia się Elden Ring: Shadow of the Erdtree na The Game Awards dotarły do niego jeszcze przed wspomnianym postem organizatora imprezy, choć w tym przypadku również nie mamy pewności, że youtuber mówi prawdę. Nie da się jednak ukryć, że taki rozwój wydarzeń nie byłby wielkim zaskoczeniem i wydaje się bardzo prawdopodobny nawet mimo braku dowodów pa prawdziwość doniesień.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Elden Ring

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze