Skip to main content

Dobra obudowa komputera to podstawa - promocje na sprzęt dla graczy w RTV Euro AGD

Tylko do końca dnia.

Obudowa komputera z dobrą cyrkulacją powietrza to podstawa utrzymania podzespołów w dobrym stanie. Współczesne komponenty wytwarzają dużo więcej ciepła, niż odpowiedniki sprzed kilku lat, zatem odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni wewnątrz urządzenia stało się jeszcze istotniejsze.

Nowoczesne „skrzynki” zawierają w sobie wiele przydatnych rozwiązań. W sklepie RTV Euro AGD trwa obecnie promocja na wybrane podzespoły dla graczy, zatem warto skorzystać z okazji, aby rozejrzeć się za nową obudową.

Promocja trwa do 16.05 do godz. 23:45. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny.

Obudowy z całkowicie zakrytym przednim panelem nadają urządzeniu schludnego, eleganckiego wyglądu. Otwory do przepływu powietrza są zwykle ukryte, dzięki czemu nie łapią przy okazji niechcianego kurzu. Tego typu sprzęt nada się świetnie dla osób, którym nie zależy na krzykliwym, rzucającym się w oczy wyglądzie maszyny.

Obudowy z wbudowany podświetleniem RGB to ulubiony wybór graczy i entuzjastów, którzy oczekują od komputera nie tylko wysokiej wydajności, ale też prezentowały się zjawiskowo. Takie konstrukcje mają duże otwory wentylacyjne, dzięki czemu idealnie nadają się do umieszczenia wewnątrz high-endowych podzespołów, które generują najwięcej ciepła.

Jeśli zależy nam na oszczędności miejsca, możemy zdecydować się na obudowę typu Cube Tower, lub Mini Tower. Przez długi czas taki format kojarzył się ze sprzętem biurowym, jednak w ciągu ostatnich lat producenci sprzętu komputerowego oferują gamingowe podzespoły w pomniejszonym formacie.

Wszystkie produkty objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem

Zobacz także