Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 - punkty nawigacyjne: Strzaskane Szczyty

Mapa wszystkich punktów nawigacyjnych w Strzaskanych Szczytach.

Punkty nawigacyjne w Diablo 4 służą do szybkiej podróży pomiędzy wioskami oraz miastami. Aby móc z nich skorzystać, musisz wpierw je aktywować poprzez interakcję z nimi. Zmieniają wtedy kolor z szarego na niebieski.

Podróż między miastami możesz wykonać z dowolnego miejsca na mapie. Wymagane jest jednak otworzenie portalu, co może zostać utrudnione, gdy w okolicy grasują potwory. Inna metoda podróży to skorzystanie ze zwoju. Utworzony przez niego portal zaprowadzi cię do najbliższego dużego miasta umożliwiając także powrót do miejsca, z którego wyruszyłeś.

Poniższa mapa ukazuje wszystkie punkty nawigacyjne w Strzaskanych Szczytach.

Warto pamiętać, że punkty nawigacyjne są elementem związanym z nagrodami regionu. Aktywacja każdego z nich gwarantuje 20 punktów Sławy, za które otrzymasz cenne nagrody: zwiększenie ilości mikstur leczenia, punkty umiejętności do rozdysponowania oraz spore ilości złota. Rozpoczynając grę nowym bohaterem, musisz aktywować punkty nawigacyjne od nowa. Inaczej ma się sprawa, gdy już raz ukończyłeś fabułę - wtedy najważniejsze miejsca na mapie zostaną oznaczone.

Następnie: Diablo 4 - punkty nawigacyjne: Scosglen

Spis treści: Diablo 4 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze