Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 - crossplay i przenoszenie postępów między platformami

Czy gra obsługuje cross-progresję.

Na tej stronie omawiamy kwestię crossplayu oraz cross-progresji w Diablo 4. Dowiesz się tu, czy możesz grać ze znajomymi z innych platform oraz czy możliwe jest przenoszenie postępów między konsolami i PC.

Dobra wiadomość jest taka, że Diablo 4 obsługuje crossplay. Oznacza to, że możesz grać ze znajomymi z dowolnej platformy. W grupę połączą się nawet gracze z różnych generacji konsol, a także właściciele konsol z użytkownikami PC.

Diablo 4 debiutuje aż na pięciu platformach: PC, PS5, Xbox Series X/S, PS4 i Xbox One. Biorąc pod uwagę nastawienie na sieciową rozgrywkę, udostępnienie crossplayu na konsolach i PC było świetnym ruchem ze strony Blizzarda.

Jeśli chodzi o cross-progression, Diablo 4 również obsługuje tę funkcję. Oznacza to, że logując się na swoje konto w usłudze Blizzarda, możesz przenosić postępy pomiędzy platformami. Chodzi o twoją postać, jej poziom, zdobyte przedmioty, ukończone zadania itp.

Cross-progresja nie oznacza, że wystarczy raz kupić Diablo 4, by mieć do niego dostep na innych platformach. Każda platforma wymaga od ciebie osobnej kopii - i dopiero gdy tę kopię masz, możesz skorzystać z opcji przenoszenia postępów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Diablo IV

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze