Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Z ciężkim sercem

Szantażujemy prokuratorkę.

W trakcie zabawy w dodatku Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077 możemy podjąć się kontraktu dla fixera Mr. Handsa. Pewien mieszkaniec Dogtown złożył zeznania na swojego syna, ale teraz prosi o przekonanie prokuratorki do ich usunięcia - kontrakt Z ciężkim sercem.

  • Uwaga: do wykonania tego kontraktu potrzebny jest 20 poziom Zdolności Technicznych.

Na tej stronie:


Znajdź Georginę Zembinsky

Zaczynamy w Dogtown w okolicach pręgierza. Po wysłuchaniu telefonu od Handsa udajemy się do salonu arcade i rozmawiamy z Michaelem. Mężczyzna stwierdzi, że został zmuszony do złożenia zeznań, a prokuratorka, która się tego dopuściła przebywa w klubie Heavy Hearts. Zgadzamy się pomóc i udajemy się do lokalu.

Będąc na miejscu zadzwoni do nas Hands z przypomnieniem, że prowadzi tam interesy, więc mamy załatwić sprawę dyskretnie - inaczej otrzymamy mniej pieniędzy za wykonanie zlecenia. Będąc wewnątrz rozmawiamy z barmanką lub jedną z kelnerek o Georginę. Ta wyśle nas do dilera, prowadzącego interesy w toalecie klubu. Udajemy się więc tam i przekonujemy Jacka, aby dowiedział się dla nas, gdzie przebywa Georgina, albo płacimy mu 550 eurodolarów za tę informację.

Dowiemy się, że poszukiwana kobieta bawi się w strefie VIP w loży nr. 4. Udajemy do strefy za znacznikiem. W międzyczasie będziemy świadkami sytuacji, jak jeden z gości został stamtąd wyrzucony. Możemy z nim porozmawiać, po czym przechodzimy przez drzwi i wchodzimy po schodach na górę. Przemieszczając się po piętrze musimy uważać nie tylko na strażników, ale też kamery bezpieczeństwa. Jeśli zostaniemy zauważeni, ochrona natychmiast podniesie alarm.

Poszukiwana loża nr. 4 znajduje się niestety naprzeciwko baru, przy którym stoi strażnik. Otwieramy drzwi i wchodzimy do środka. Trafimy na kilku bawiących się korposów, których pytamy o Georginę. Jak się okazuje, ta przeniosła się do loży nr. 6. Poszukiwana loża znajduje się na lewo, na końcu długiego korytarza. Otwieramy drzwi używając naszych zdolności technicznych i wchodzimy do środka. Prokuratorkę i jej ochroniarza znajdziemy w pomieszczeniu po lewej.


Georgina - skasować czy zanonimizować zeznania

Po wejściu do pomieszczenia rozmawiamy z Georginą i Hankiem. Stwierdzą, że Michael wcale nie został pobity, aby złożyć zeznania, a zamiast tego przyjął łapówkę w zamian za obciążenie syna. Prokuratorka pokaże nam też krótkie nagranie z przesłuchania. W tym momencie musimy podjąć decyzję - zgodnie z celem misji kazać kobiecie skasować zeznania, albo zgodzić się, żeby usunąć z nich nazwisko Michaela.

Jeśli przystaniemy na propozycję kobiety, to po powrocie do zleceniodawcy będzie on na nas wściekły i odmówi zapłaty. Osatecznie jednak przeleje nam 2 tys. eurodolarów. Otrzymamy też telefon z pretensjami od Handsa, który jednak ostatecznie przeleje nam 6 tys. eurodolarów.

Jeśli natomiast zignorujemy propozycję kobiety, Hank zagrozi nam bronią i będziemy musieli go zabić - chyba, że mamy 15 punktów siły, wówczas podczas szybkiego wyboru możemy zastraszyć go, żeby nie próbował z nami walczyć. Tak czy inaczej postawiona pod ścianą kobieta usunie zeznania. Po powrocie do Michaela otrzymamy od niego 2 tys. eurodolarów, a dodatkowo także 6 tys. eurodolarów od Handsa.

Po podjęciu decyzji możemy użyć przełącznika przy drzwiach, aby otworzyć ukryte przejście na zaplecze w ścianie obok. W ten sposób możemy po cichu wymknąć się na tylną klatkę schodową, przechodząc przez drzwi po naszej prawej. Po zejściu na dół wychodzimy z klubu i wracamy do Michaela. Na tym zadanie zakończy się.

Następnie: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Ścieżka odkupienia

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Spadek po Sliderze

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze