Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Ścieżka odkupienia

Rozbrajamy bombę.

W trakcie zabawy w dodatku Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077 możemy podjąć się kontraktu dla fixera Mr. Handsa. Dawna członkini ekstremistycznej grupy przestała akceptować działania dawnych kompanów i prosi nas o rozbrojenie przygotowywanej bomby - kontrakt Ścieżka odkupienia.


Na tej stronie:


Wgraj oprogramowanie z drzazgi

Misję zaczniemy na targowisku na stadionie. Po otrzymaniu telefonu od Handsa kierujemy się za znacznikiem na trybuny, gdzie przy stole spotkamy naszą zleceniodawczynię. Rozmawiamy z nią i zabieramy drzazgę z kodem, który unieszkodliwi budowaną bombę.

Następnie wchodzimy na zaplecze stadionu, otwierając drzwi przy schodach otrzymanym kodem: 1701. Najpierw dotrzemy do niewielkiego garażu - pozbywamy się przebywających tam wrogów i wjeżdżamy windą do sektora produkcji. Na górze trafimy na wielu przeciwników, dlatego zalecane jest działanie po cichu, aby nie wywołać alarmu.

Naszym celem będzie Naszym celem będzie duże pomieszczenie na planie półokręgu wypełnione zasłonami. wypełnione zasłonami. Przechodzimy za zasłony i wchodzimy do kantorka po lewej. W środku wgrywamy program z drzazgi od Nele. Jednocześnie pojawi się Johnny, z którym możemy podyskutować na temat działań terrorystów.

Po wgraniu wirusa do bomby wracamy do windy i wracamy do głównej części stadionu. Dostaniemy też SMSa od Nele, która poprosi nas o spotkanie poza obiektem. Udajemy się na miejsce. Po dotarciu do wyznaczonego miejsca Nele podjedzie do nas samochodem.


Nele - uratować czy wydać Biotechnice

Wsiadamy do pojazdu i raportujemy, że rozbroiliśmy bombę. Po chwili samochód otoczą agenci Biotechniki, którzy oskarżą Nele o to, że wcześniej doprowadziła do zamachu w Paryżu. W tym momencie musimy podjąć decyzję, czy zastrzelić agentów i uratować Nelle, czy pozwolić im ją aresztować.

Jeśli postanowimy walczyć z korposami, to ostatecznie dziewczyna ucieknie, a po misji zadzwoni do nas zadowolony Mr. Hands i otrzymamy zapłatę w wysokości 7 tys. eurodolarów. Jeśli natomiast oddamy drzazgę agentom, żeby puścili nas wolno, to Nele zostanie aresztowana, a zirytowany Hands zapłaci nam tylko 4 tys. eurodolarów. Tak czy inaczej po rozmowie z fixerem misja zakończy się.

Następnie: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Srebrne trzewiczki

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Z ciężkim sercem

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze