Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Tykająca bomba: walka z Ozobem

Pojedynek na pięści, człowiek z granatem na twarzy.

Tykająca bomba to jedno z zadań pobocznych w Cyberpunk 2077. Odblokujesz je po ukończeniu misji Czempion Kabuki, Czempion Arroyo, Czempion Glen, Czempion Animalsów, a także Wybuchowy charakter. W trakcie tego zlecenia musisz stoczyć pojedynek z Ozobem Bozo.

Po ukończeniu wspomnianych zadań otrzymasz informację o walce z Ozobem Bozo. W tym celu udaj się do Pacyfiki (1), gdzie przy arenie czeka twój przeciwnik (2).

Rozpocznij rozmowę z Ozobem i wyraź chęć walki. By rozpocząć starcie musisz mieć przynajmniej 16000 eurodolarów - możesz też podwoić stawkę. Po wszystkim podejdź za twoim przeciwnikiem na środek areny i rozpocznij pojedynek.

Ozob (3) nie jest najtrudniejszym przeciwnikiem w grze (szczególnie po ukończeniu starć z czempionami różnych dzielnic), jednak musisz uważać na jedną rzecz - granat na jego twarzy. Jeśli chcesz pokonać go w taki sposób, by dożył do końca starcia, musisz uderzać go maksymalnie 2-3 razy, a potem odskakiwać na bok i czekać kilka sekund.

Jeśli będziesz okładał go bez opamiętania, jeden z ciosów spowoduje odpalenie granatu i eksplozję, a w rezultacie śmierć Ozoba. Nie ma to żadnego wpływu na nagrodę za zadanie - ale jeśli chcesz by przeżył pojedynek, musisz uważać na ten aspekt. Gdy zdrowie wroga spadnie do 0, pojedynek się zakończy, a ty otrzymasz nagrodę. Jeśli Ozob zginął w trakcie starcia, nagrodę odbierzesz od sędziego - kobiety stojącej na obrzeżach areny.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze