Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - szósty atrybut

Czym jest i jak odblokować ostatni segment.

Przechodząc na ekran rozwoju postaci w Cyberpunk 2077 łatwo zauważyć, że oprócz Budowy ciała, Refleksu, Zdolności technicznych, Inteligencji i Opanowania jest tam też szósty atrybut, który „glitchuje się”, kiedy najedziemy na niego kursorem.

Aktualnie nikt jeszcze nie odkrył, za co może być odpowiedzialny ten tajemniczy segment. Wygląda na to, że nie da się go odblokować w Cyberpunk 2077.

W sieci można znaleźć hipotezę, że szósty atrybut został wycięty z gry przed premierą, jednak to mało prawdopodobny scenariusz. Gdyby tak było, twórcy po prostu inaczej zaaranżowaliby wtedy ekran rozwoju, dzieląc go na pięć segmentów i pozbywając się niepotrzebnego.

Bardziej prawdopodobna jest teoria, że szósty atrybut ma związek z przyszłymi planami dotyczącymi gry, a konkretnie trybem wieloosobowym lub dodatkami, nad którymi pracuje CD Projekt Red. Niewykluczone, że DLC wprowadzi nowe możliwości rozwoju.

Oczywiście wciąż możliwe jest też, że ostatni atrybut jest po prostu trudnym do odblokowania lub znalezienia sekretem w Cyberpunk 2077. Zaktualizujemy tę stronę, jeżeli społeczność odkryje przeznaczenie ostatniego segmentu lub twórcy przedstawią oficjalne informacje.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze