Skip to main content

"Cyberpunk 2077 nie umarł" - gracze chwalą patch 1.5 i dzielą się ciekawostkami

Ulepszone cienie, policyjne strzelaniny i oprowadzka po mieszkaniu.

Pozytywne reakcje użytkowników Reddita na wdrożony wczoraj do Cyberpunk 2077 patch 1.5 sugerują, że graczom spodobały się zmiany w aktualizacji. Gracze chwalą deweloperów i publikują nagrania z ciekawostkami, które mogły umknąć na liście nowości.

Jak można się domyślić, sporo mówi się o rozbudowanych romansach, a więc dodanych do gry wiadomościach tekstowych oraz drobnych interakcjach w mieszkaniach partnerów. Graczom niezwykle spodobała się też możliwość ominięcia tutoriala gry, odbywającego się w braindansie. Uwadze internautów nie umknęła też oczywiście możliwość zmiany wyglądu V.

Na Reddicie znajdziemy też jednak wpisy o nieco mniej głośnych zmianach i poprawkach. Autor poniższego zrzutu ekranu jest przykładowo rad, że cień V nie jest łysy i wreszcie ma włosy.

V's shadow is no longer bald in patch 1.5! from r/cyberpunkgame

Jest też świeże nagranie pokazujące policyjny pościg i strzelaninę funkcjonariuszy NCPD z jednym z gangów. Gracze mają nadzieję, że w przyszłości w Cyberpunk 2077 pojawią się też podobne sceny z Militechem i Trauma Team.

Footage of an actual police chase between NCPD and Gangs (1.5 update) from r/cyberpunkgame

Jeden z graczy zdążył już kupić najdroższy apartament w grze, kosztujący 55 tys. Eurodolarów. Poniżej oprowadzka po mieszkaniu.

I bought the Corpo Plaza Apartment. Here is a quick tour :) from r/cyberpunkgame

Fani gry zauważyli też, że po aktualizacji 1.5 w barach wreszcie można zamówić drinka zwanego Jackie Welles. Chcąc uniknąć spoilerów, wspomnimy tylko, że jest to związane z fabułą produkcji CD Prokjekt Red.

YOU CAN FINALLY ORDER A JACKIE WELLES!!!! THIS IS NOT A DRILL!! from r/cyberpunkgame

Cyberpunk 2077 nie umarł i patch 1.5 dowodzi temu raz na zawsze” - konkluduje jeden z użytkowników Reddita.

Zobacz także