Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: tygrys i sęp

Zdobycie drzazgi z kasyna.

Tygrys i sęp to kontrakt w Cyberpunk 2077 rozgrywający się w dzielnicy Charter Hill. W jego trakcie musisz dotrzeć do kasyna i ukraść ukrytą tam drzazgę. Kontrakt ten nie ma żadnych wymagań jeśli chodzi o poziom reputacji i wykonane zadania.

W pierwszej kolejności udaj się do wspomnianego we wstępie Charter Hill (1). Na miejscu zadzwoni do ciebie Wakako Onda i rozpocznie to zlecenie. Przejdź przez dziurę (2) w metalowym ogrodzeniu, zbiegnij na dół schodami i odbij w lewo. Kontynuuj marsz za trasą na mini-mapie, by wejść do podziemi.

Zignoruj wroga na wprost i wbiegnij do przejścia (3) po prawej stronie. Wbiegnij na górę po schodach, a następnie zneutralizuj wspomnianego przeciwnika (4) i przejdź przez kolejne drzwi.

Wejdź do biura (5), gdzie czekał będzie na ciebie pojedynczy strażnik. Wyeliminuj go i podnieś drzazgę (6) leżącą przy podłączonym do systemu netrunnerze.

Teraz możesz już wyjść z kasyna - nie trzeba tutaj eliminować reszty wrogów, jednak jeśli chcesz, możesz się tego podjąć. Po powrocie na powierzchnię skieruj się do najbliższej skrzynki i wrzuć do niej drzazgę. Po chwili odezwie się do ciebie Wakako i zakończy to zlecenie.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze