Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: ostatnia podróż Trevora

Odzyskanie ciała Trevora z obozu Wraithów.

Ostatnia podróż Trevora to kontrakt typu ratunek w Cyberpunk 2077. Aktywności tej podejmiesz się w Arroyo, a do jej odblokowania nie musisz spełnić żadnych wymagań - zarówno odnośnie wykonanych zadań, jak i poziomu reputacji.

By rozpocząć ten kontrakt udaj się do południowej części mapy (1), na pustkowia. Na miejscu trafisz na niewielką bazę wroga. Gdy się do niej zbliżysz, zadzwoni Dakota Smith i przekaże ci szczegóły zadania. Musisz odnaleźć ciało Trevora.

Wewnątrz bazy natrafisz na kilku wrogów. Musisz przede wszystkim uważać na snajpera kręcącego się po dachu. Cicha eliminacja jest tutaj jak najbardziej możliwa, wymaga jednak cierpliwości i poznania tras przemarszu żołnierzy. Gdy rozprawisz się z przeciwnikami, udaj się na drugi koniec bazy (względem wejścia) i wbiegnij na górę po schodach (2).

Wejdź do drugiego pomieszczenia (3) po prawej stronie, a następnie zeskocz na dół przez dziurę w podłodze (4).

W tym pomieszczeniu znajdziesz kilka zamrażarek, w których ukryte są ciała. Twoim zadaniem jest znaleźć ciało Trevora, które znajduje się w jednym z pojemników (5). Aktywuj skaner, zbliż się do zamrażarki i zeskanuj jej zawartość.

Podnieś ciało (6) zmarłego mężczyzny, a następnie opuść teren bazy Wraithów. Na wprost od głównej bramy pojawi się samochód Dakoty Smith. Wrzuć zwłoki do bagażnika i poczekaj aż kobieta do ciebie zadzwoni. Zakończy to ten kontrakt, a na twoje konto wpłynie nagroda.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Read this next