Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: impreza pożegnalna

Odnalezienie Flavia dos Santos.

Impreza pożegnalna to kontrakt z grupy ratunek w grze Cyberpunk 2077. By móc się go podjąć nie musisz spełniać żadnych wymagań - czy to związanych z poziomem czy wykonanymi zadaniami. Twoim zadaniem będzie ratunek Flavia dos Santos z rąk gangusów z 6th Street.

Kontrakt ten rozpoczniesz we wschodniej części mapy, w dzielnicy Ranczo Coronado (1). Na miejscu znajdziesz dom obstawiony przez gangusów z 6th Street. W tym miejscu podłączy się do ciebie Muamar Reyes i przedstawi szczegóły tej aktywności.

Przy budynku aż roi się od wrogów, dlatego frontalne wejście nie jest dobrym pomysłem - chyba, że nie zależy ci na dyskrecji. Zamiast tego warto skorzystać z przejścia pod schodami (2), widocznego od frontu budynku. Wejdź tam, przejdź w prawo do dalszej części, a na końcu znajdziesz dziurę w suficie (3). Przejdź przez nią, by dostać się przez podłogę do budynku.

Poczekaj, aż strażnicy (4) skończą rozmowę i wbiegnij na górę po schodach (5). Jeśli nie chcesz ryzykować nagłego spotkania z dwójką strażników, możesz ich oczywiście wyeliminować - nikt inny nie pojawi się w tym miejscu, więc nie ma szans na to, by ktoś odnalazł ich zwłoki.

Po wejściu na górę odbij w lewo i zajmij się kamerą (6) na końcu korytarza - najprościej ją po prostu shakować. Wejdź teraz przez drzwi pod kamerą i zeskanuj ciało Flavio dos Santosa (7) leżące na ziemi, a następnie wejdź z nim w interakcję, by wybudzić mężczyznę.

Flavio będzie ci teraz towarzyszył. Zejdź schodami na dół, a następnie wejdź do przejścia (8) prowadzącego do garażu. Tam czeka na ciebie samochód. Wsiądź do środka i czym prędzej wyjedź z garażu, taranując wrogów.

Podążaj za trasą na mini-mapie, by dowieźć Favio na spotkanie. Na miejscu wysiądź z samochodu i poczekaj do końca rozmowy. Kontrakt zostanie zakończony, a ty otrzymasz swoją wypłatę.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze