Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: gdzie dwóch się bije…

Kradzież furgonetki z metra.

Gdzie dwóch się bije… to kontrakt w grze Cyberpunk 2077, wchodzący w skład aktywności typu kradzież. W jego trakcie musisz dostać się do opuszczonego metra, a następnie ukraść zaparkowaną tam furgonetkę. Nie ma tutaj żadnych specjalnych wymagań do spełnienia, warto jednak wykonać go dość rozwiniętą postacią (25-30 poziom), gdyż jest tu sporo wrogów do wyeliminowania.

By rozpocząć ten kontrakt udaj się do dzielnicy Pacifica (1), gdzie znajdziesz schody (2) prowadzące do podziemi. W tym miejscu zadzwoni do ciebie Mr. Hands i przedstawi szczegóły tego zadania.

Schodź stopniowo na dół, by dotrzeć do tuneli metra. Po drodze spotkasz sporo wrogów, w tym 3 przeciwników (3) stojących w jednym miejscu. Jeśli zależy ci na dyskrecji, dobrym wyjściem jest wykorzystanie haka Restart Optyki, co pozwoli na chwilę ich oślepić. W przeciwnym wypadku łatwiej jest po prostu ich ominąć.

Gdy zejdziesz do podziemi, natrafisz na furgonetkę (4) którą musisz ukraść. Zabij strzegącego ją wroga, wsiądź do środka i popędź przed siebie, by wyjechać z tuneli metra. Inni wrogowie nie powinni być w stanie wyrządzić ci znaczącej krzywdy.

Teraz musisz tylko odstawić samochodów w miejsce, do którego prowadzi trasa na mini-mapie. Zaparkuj vana w wyznaczonym punkcie, a następnie z niego wysiądź by zakończyć ten kontrakt i otrzymać wypłatę na konto.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze