Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: fixer, najemnik, żołnierz, szpieg

Fixer z ZSRR.

Fixer, najemnik, żołnierz, szpieg to kontrakt typu kradzież w Cyberpunk 2077. By móc się go podjąć musisz osiągnąć 4 poziom reputacji i wcześniej ukończyć inny kontrakt, a dokładnie Witamy w Ameryce, towarzyszu.

Udaj się do południowej części dzielnicy Kabuki (1) zbliż się do Hotelu Raito (2), gdzie zadzwoni do ciebie Regina Jones. Dowiesz się od niej o radzieckim fixerze, Akułowie, który przybył do Night City. Twoim celem jest ukryta w hotelowym pokoju drzazga komunisty.

Po wejściu do budynku zwróć uwagę na recepcjonistę. Na jego biurku leżeć będzie karta dostępu (3), która umożliwi ci wejście do windy. Możesz spróbować odwrócić uwagę mężczyzny, by następnie zebrać kartę, jednak jeśli cię zauważy rozpocznie się walka. Alternatywnie możesz po prostu wynająć pokój w budynku - cenę wynajmu zmniejszysz jeśli wybrałeś prolog punka na początku gry.

Jeśli posiadasz przynajmniej 7 poziom zdolności technicznych, przekradnij się do dalszej części pomieszczenia i wejdź na zaplecze (4). Znajdziesz tam taką samą kartę do windy (5) jak przy recepcjoniście. Jednakże, jeśli nie chcesz bawić się w subtelności, możesz też po prostu zaatakować mężczyznę i znajdujących się na piętrze wrogów. Wykorzystaj hack Restart Optyki by wybić wszystkich przeciwników bez wszczynania alarmu.

Niezależnie od tego, jak udało ci się zdobyć kartę, udaj się do windy i wyjedź na 22 piętro: Penthouse (6). Opuść windę, przedostań się do dalszej części korytarza i przejdź przez drzwi (7), do apratamentu Akułowa.

W pomieszczeniu będą dwie osoby - sam Akułow (8) jak i jego towarzyszka, Nadieżda. Możesz ich wyeliminować albo się obok nich przekraść, by zdobyć drzazgę (9) leżącą w torbie. Uważaj jednak - jeśli cię zauważą, na piętrze pojawią się wszyscy wrogowie z recepcji - chyba, że się wcześniej z nimi rozprawiłeś.

Weź drzazgę, a następnie opuść budynek i udaj się do lokacji oznaczonej na mini-mapie, gdzie czeka klient Reginy. Zbliż się do samochodu i daj drzazgę ochroniarzowi. Czeka cię tutaj krótka rozmowa, jednak nie ma ona żadnego wpływu na przebieg zadania. Po chwili ponownie zadzwoni do ciebie Regina i zakończy kontrakt, przelewając nagrodę na twoje konto.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze