Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - gameplay z polskim dubbingiem

Ujawniono kolejną osobę z obsady.

Na prowadzonym w serwisie YouTube kanale TVGryplus zaprezentowano gameplay z Cyberpunk 2077 w wersji z polskim dubbingiem.

Przedstawiono dwie sceny. W pierwszej - ujawnionej już wcześniej, ale tylko w języku angielskim - męski V, któremu głosu użycza Kamil Kula, przygotowuje się do użycia braindance'u, czyli techniki pozwalającej przeżyć wydarzenia z perspektywy innej postaci.

W kolejnym i nieco dłuższym fragmencie bohater wraz z Jackiem, Dexterem i T-Bug omawiają szczegóły planu misji, polegającej na wtargnięcia do biurowca korporacji Arasaki. Pierwsza sekwencja rozpoczyna się w około 29. minucie, a druga w 90. minucie poniższego materiału.

Cover image for YouTube videoCyberpunk 2077 po polsku! Nowy gameplay i wywiady z obsadą

W trakcie pokazu ujawniono też kolejną osobę z obsady polskiej wersji językowej. W Judy Alvarez, która w pierwszym fragmencie podłącza V do braindance'u, wciela się Marta Żmuda-Trzebiatowska. Aktorka znana jest z filmów i seriali (między innymi „Magda M”, „Wojenne dziewczyny”, „Listy do M. 2”). Co ciekawe, prywatnie jest żoną Kamila Kuli.

Natomiast obecni na pokazie Magdalena Zych i Marcin Blacha - odpowiednio starsza scenarzystka i reżyser fabuły - wyjawili, że w rodzimym wydaniu usłyszymy około 250 osób. Cyberpunk 2077 ukaże się 19 listopada.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze