Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Dzień próby: zdrada Songbird

Ścigamy uciekającą So Mi.

Dotarliśmy do momentu odbicia Songbird z rąk pułkownika Hansena w dodatku Phantom Liberty do Cyberpunk 2077. W kluczowym momencie V decyduje się zdradzić So Mi zgodnie z planem Reeda. Netrunnerka jednak przejrzała nasz podstęp i ucieka - misja główna Dzień próby.

W pierwszej chwili zostajemy obezwładnieni przez Songbird. Po odzyskaniu przytomności podnosimy broń z ciał żołnierzy oraz pobliskich skrzyń i przeciskamy się pod częściowo podniesioną bramą. W hangarze czeka na nas wielu wrogów. Siłą przebijamy się do przodu i podążając za znacznikiem docieramy do schodów.

Po wejściu na górę zabieramy naszą broń z szafki po lewej i podążamy dalej korytarzem. Brama zamknie się za nami, dlatego nie będziemy mogli wrócić do poprzedniego obszaru. Dotrzemy do bazaru, na którym dalej podążamy znacznikami prosto, przebijając się przez obronę przeciwników.

W końcu dotrzemy do wyjścia ze stadionu. Po podejściu do bramy uruchomią się granaty dymne, a nas zaatakuje Hansen z kilkoma żołnierzami - warto zlikwidować ich najpierw, zanim zajmiemy się pułkownikiem. Hansen może być wymagający nawet dla wysokopoziomowej postaci. Największym zagrożeniem są jego ataki wręcz, których nie można skontrować i które zadają duże obrażenia, dlatego przede wszystkim trzeba go trzymać na dystans.

Poza tym w walce używa sandevistana do szybkiego poruszania się i uników, a jeśli nie jest w stanie zaatakować nas nożem, to będzie prowadzić ciągły ostrzał karabinem maszynowym. Należy używać swojej najlepszej broni, wszczepów i pamiętać o regularnym uzupełnianiu zdrowia przedmiotami leczącymi. Po walce dobijamy rannego Hansena (jeśli nic nie zrobimy to i tak zginie) i kierujemy się za instrukcjami Reeda do windy.

Trafimy do garażu, gdzie czeka nas następna walka, tym razem z dronami bojowymi. Pokonujemy je i otwieramy bramę do podziemnego parkingu. Będzie tu jeszcze kilku wrogów, ale jednocześnie podjedzie po nas Reed samochodem. Możemy zabić ostatnich przeciwników lub zignorować ich i uciec do auta. Będąc w aucie rozmawiamy z Reedem o tym, co się zdarzyło na stadionie.

Będąc na ulicach Reed dostrzeże pojazdy Max-Tac i podsłucha zgłoszenie o podejrzeniu cyberpsychozy. Domyśli się, że chodzi o Songbird. Po dotarciu do punktu widokowego wychylamy się z auta i obserwujemy sytuację przez naszą optykę. Po wyjściu z pojazdu misja zakończy się, a na jej miejsce rozpoczniemy kolejną - Przesyłka do Los Padres.

Następnie: Cyberpunk 2077 Widmo wolności - Przesyłka do Los Padres

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze