Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CJ z San Andreas nie chce mieć już nigdy do czynienia z Rockstar. Aktor nie pojawi się w GTA 6

Padło wiele niecenzuralnych słów.

Christopher Bellard, który wcielił się w rolę CJ'a w GTA: San Andreas, napisał na Instagramie serię postów, w których zaznaczył, że nie zamierza już współpracować z firmą Rockstar. Muzyk i aktor - znany bardziej pod pseudonimem Young Maylay - zdementował też plotki, że pojawi się w GTA 6.

W serii komentarzy Bellard bardzo ostro wypowiedział się o amerykańskim wydawcy, nierzadko używając niecenzuralnych słów. Wyzywał też osoby, które zaczęły bronić firmy lub chciały się dowiedzieć, z czego wynika tak negatywne nastawienie. Nie padła żadna jednoznaczna odpowiedź.

„Pier****ć Rockstar Games. CJ'em będzie musiał być jakiś inny sku*****n, na pewno nie ja, g***o mnie obchodzi, co słyszeliście” - czytamy na profilu aktora na Instagramie.

Kiedy fani zwrócili uwagę na to, że Young Maylay nie szanuje fanów i popełnia błąd, nie podając kontekstu sytuacji, aktor odpowiedział jednemu z użytkowników w ten sposób:

„Zamknij mordę, s**o, to mnie nie szanują. Pracujesz dla [Rockstar - red.]? Jeśli nie, to zamknij mordę, frajerze”. W kolejnym komentarzu czytamy zaś: „Pier***ę cię i ich. Nie obchodzą mnie korporacje, jestem z ulicy. To różnica”.

CJ to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci z serii

Bellard zaznaczył też, że nie zamierza już współpracować z Rockstarem, „chyba że dostanie kilka milionów do kieszeni”. Ten komentarz najwyraźniej sugeruje, że powodem frustracji są kwestie finansowe. Maylay nie podał jednak szczegółów, kontynuując słowną przepychankę z fanami na Instagramie.

Zobacz: GTA San Andreas - poradnik i najlepsze porady na start

Wspomniany już Carl Johnson to główny bohater San Andreas. Young Maylay otrzymał rolę przez przypadek - twórcy gry usłyszeli rapera, kiedy rozmawiał o ścieżce dźwiękowej z jednym z muzyków.

Źródło: Instagram

Następnie: STALKER 2 powstanie na Unreal Engine, by ułatwić tworzenie modów

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły