Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bohaterowie The Last of Us, Skyrima i innych gier jako gumowe kaczki

Nietypowa seria gadżetów.

Tubbz to seria gumowych kaczek, które przebrane są za postacie z różnych gier, filmów i seriali. W ofercie są przedmioty z bohaterami The Last of Us, Resident Evil, a nawet Skyrima.

W gadżetach nie brakuje elementów charakterystycznych dla określonych śmiałków. Kaczuszka Joela posiada więc brodę, pistolet i plecak, zaś Ellie ubrana jest w czerwoną koszulkę, którą nosiła w pierwszej części cyklu od studia Naughty Dog.

Kaczuszki z The Last of Us

Natomiast przedmioty powiązane z The Elder Scrolls 5: Skyrim przedstawiają na przykład Dovahkiina - głównego bohatera gry - wyposażonego w słynny rogaty hełm. Jest także figurka prezentująca smoczego boga Alduina.

Niektóre nie przypominają klasycznej kaczki. Przykładem są wspomniany Alduin i Sonic - ten ostatni pomalowany jest na niebiesko, a jego oczy są nieco większe niż w przypadku pozostałych gadżetów.

Kaczuszki z The Elder Scrolls 5: Skyrim
Kaczuszki z Soniciem

Pierwsza partia - z bohaterami Borderlands, Crash Bandicoot, Destiny, Skyrima, Fallouta, Street Fighter i Spyro - trafiła do sprzedaży jakiś czas temu. Druga część, w skład której wejdą postacie z Sonic the Hedgehog, Dooma, The Last of Us i Resident Evil, zadebiutuje na przełomie kwietnia i maja.

Cenę każdej z gumowych kaczek ustalono na 12,99 funtów brytyjskich, czyli około 65 zł. Warto zaznaczyć, że zamówienia dostarczane są również do Polski.

Kaczuszki z Resident Evil
Kaczuszki z Doom

Źródło: Kotaku, Tubbz

Następnie: Wycieczka w przestworzach - ponad 50 minut gameplayu z Microsoft Flight Simulator

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły