Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bethesda wyda w tym roku jeszcze jeden niezapowiedziany tytuł

AKTUALIZACJA: A jednak nie.

Aktualizacja: Wygląda na to, że Bethesda jednak nie wyda w tym roku jeszcze jednej niezapowiedzianej gry. Pete Hines we wpisie opublikowanym na Twitterze stwierdził, by „zignorować” wypowiedź z wywiadu.

„Prawdopodobnie wciąż byłem ogłuszony po internetowym starciu i plotłem bzdury. Należy to zignorować” - napisał menedżer, odpowiadając jednemu z internautów.

Niewykluczone, że Hines po prostu zdradził istnienie tajemniczego projektu przedwcześnie. Jest też możliwość, że prace nad tytułem się przedłużyły i okazało się, że produkcji nie uda się wydać do końca roku.

*

Oryginalna wiadomość: Bethesda wyda w tym roku tajemniczą produkcję, która nie została jeszcze zapowiedziana.

Wiadomość może być zaskakująca, ponieważ przedstawiciele amerykańskiej firmy zapewniali, że podczas czerwcowych targów E3 zaprezentowali pełną ofertę na obecny rok.

Pete Hines - wiceprezes Bethesdy do spraw marketingu - potwierdził jednak podczas rozmowy z kanałem Tek Syndicate na imprezie PAX West, że w planach jest coś jeszcze.

Co dokładnie? - tego nie wiemy. Menedżer nie chciał zdradzić żadnych detali. Nie znamy gatunku, platform docelowych czy kwestii tego, czy mowa o nowej licencji.

Kluczowy fragment w 2:40 poniżej:

Do końca 2017 roku pozostało stosunkowo niewiele czasu, więc wydaje się, że tajemniczy tytuł nie jest większą produkcją klasy „AAA”.

Najważniejsze studia Bethesdy są obciążone za sprawą Dishonored: Death of the Outsider (premiera 15 września), The Evil Within 2 (13 października), Wolfenstein 2: The New Colossus (27 października), The Elder Scrolls 5: Skyrim VR (17 listopada), Doom VFR (1 grudnia) i Fallout 4 VR (12 grudnia).

Jest jeszcze Skyrim na Nintendo Switch, obecnie bez konkretnej daty debiutu.

Pewnym zaskoczeniem w czerwcu 2015 roku było Fallout Shelter, zapowiedziane i wydane w ten sam dzień na targach E3. Być może także i w tym przypadku mowa o produkcji mobilnej w znanej serii, choć są to tylko nasze przypuszczenia.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze