Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Avengers 6” może zostać opóźnione nawet o trzy lata

Mowa o przesunięciach także innych filmów.

Według niepotwierdzonych informacji, premiera „Avengers: Secret Wars” mogła zostać przesunięta nawet o trzy lata. Opóźnienia miały rzekomo dotknąć także kilku innych produkcji Marvel Studios.

Informacja pochodzi z działu Reddita Marvel Studios Spoilers, na którym moderatorzy publikują przecieki i plotki ze świata ekranizacji komiksów. Moderatorzy forum zwykle dostarczają zweryfikowane i trafne informacje od anonimowych informatorów, chociaż w tym wypadku oznaczyli niektóre doniesienia jako niepewne.

Jak możemy się dowiedzieć, „Secret Wars” - w tym momencie planowane na 7 listopada 2025 - miało zostać przesunięte nawet na 2028 rok, o ile twórcy zdecydują się na podzielenie filmu na dwie części. Ponadto poinformowano, że James Spader powróci do roli Ultrona w „Armor Wars”, a serial „X-Men ‘97” zadebiutuje na przełomie września i października, blisko rocznicy premiery pierwowzoru.

Oprócz tego, pojawiło się kilka plotek na temat przesunięć innych produkcji. Moderatorzy forum zaznaczają jednak, że są to wspomniane wyżej „niepewne” źródła. Mowa między innymi o filmach „Blade”, „Fantastyczna Czwórka”, niezapowiedzianej produkcji o Deadpoolu oraz nowym, utrzymywanym jeszcze w tajemnicy projekcie.

Przypominamy jednak, że są to na ten moment niepotwierdzone plotki. Marvel Studios i Disney nie opublikowały jeszcze żadnej oficjalnej informacji, dlatego najlepiej traktować powyższe doniesienia z rezerwą i czekać na komunikaty bezpośrednio od producentów oraz wydawców.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze