Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Argentyna i Szwecja w gameplayach z rajdowego WRC 7

Piasek i śnieg.

Przedstawiciele Kylotonn Racing Games i Bigben Interactive przygotowali obszerną prezentacją rozgrywki z rajdowego symulatora WRC 7, z udziałem profesjonalnego kierowcy.

Otrzymujemy kompletne spojrzenie na trasę w Argentynie oraz w Szwecji. W tym pierwszym przypadku za kółkiem usiadł Stéphane Lefebvre z Team Citroen. Jest sporo ujęć kamery, wszechobecny piasek i niebezpieczne kamienie.

Drugi materiał wideo pochodzi od serwisu IGN i tym razem jest już mniej „profesjonalny”, choć kierowca nadal radzi sobie całkiem dobrze w zalodzonej i zaśnieżonej Szwecji.

WRC 7 debiutuje już w najbliższy piątek, 15 września, na PC, PS4 i Xbox One.

Nie zabraknie oczywiście oficjalnej licencji FIA World Rally Championship, z naciskiem na tegoroczne modele samochodów, jak Hyundai i20 Coupe.

Twórcy uwzględniają także ostatnie zmiany w zasadach, więc prowadzone pojazdy są teraz „potężniejsze i bardziej agresywne”, z poprawionym modelem jazdy i aerodynamiką.

Odwzorowano wszystkie trzynaście rajdów sezonu. Są też kierowcy: Sébastien Ogier (Ford Fiesta WRC), Kris Meeke (Citroën C3 WRC) czy Jari-Matti Latvala (Toyota Yaris WRC).

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze