Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Analityk: Wiedźmin 4 dopiero w 2025 roku

W prognozach także wiedźmiński multiplayer.
  • Analityk przewiduje premierę nowego Wiedźmina za 5 lat
  • W prognozach pojawia się też gra online w uniwersum Sapkowskiego

Wiedźmin 4 ukaże się w czwartym kwartale 2025 roku - prognozuje Maciej Kietliński z firmy Noble Securities. Analityk spodziewa się też premiery trzech fabularnych rozszerzeń Cyberpunka 2077.

„Prognozujemy również premierę Wiedźmina 4 w IV kw. 2025 r. oraz dwóch płatnych DLC w odstępach półrocznych” - czytamy w raporcie opublikowanym w serwisie Stockwatch.

„W przypadku sukcesu trybu multiplayer gry Cyberpunk 2077 zakładamy premierę kolejnej gry multiplayer (Wiedźmin) na przełomie 2026/2027”.

Noble Securities zakłada, że zróżnicowanie portfolio, wejście na rynek gier mobilnych (za sprawą The Witcher: Monster Slayer) oraz wprowadzenie rozgrywki multiplayer może pozytywnie przełożyć się na „uzyskiwanie przez spółkę stabilnych, powtarzalnych i przewidywalnych przychodów”.

Warto oczywiście podkreślić, że mamy do czynienia z prognozą analityków. CD Projekt RED potwierdziło już, że nowy Wiedźmin powstaje. Obecnie studio skupia się na dopracowaniu Cyberpunk 2077 - gra ma ukazać się 10 grudnia. W przyszłym roku doczeka się dedykowanej wersji na PS5 i Xbox Series X, a później komponentu z trybem multiplayer.

Komentarze