Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Anakin Skywalker powróci w „The Mandalorian”? Tak sugeruje nowy zwiastun

Twórcy mogą szykować niespodziankę.

Do sieci trafił zwiastun 3. sezonu serialu „The Mandalorian”, przygotowujący fanów na kolejne przygody Din Djarina i Grogu. Jedno z ujęć w materiale zasugerowało, że gościnny występ w opowieści może zaliczyć sam Anakin Skywalker.

Choć trailer skupia się przede wszystkim na pokazaniu dalszych losów głównych bohaterów, to znajdziemy w nim również ujęcia będące najprawdopodobniej przebłyskami wspomnień Grogu, zwanego także Baby Yodą. Kilkusekundowa wizja zdaje się przedstawiać moment wykonywania rozkazu 66 przez żołnierzy Imperium. Widzimy grupę uzbrojonych rycerzy Jedi oraz wrota świątyni, przecinane przy użyciu miecza świetlnego.

Fani szybko połączyli kropki i doszli do wniosku, że postacią odpowiedzialną za dewastację świątynnych drzwi jest nie kto inny, jak sam Anakin Skywalker. Zdaniem internautów, istnieje spora szansa, że jedna z najbardziej znanych postaci Gwiezdnych Wojen zaliczy gościnny udział w serialu.

Nie ma szans, żeby nagrali od nowa scenę z rozkazem 66 do »The Mandalorian«, skoro już ją realizowali do »Kenobi«, co nie?” - napisał jeden z użytkowników Twittera.

Domysły fanów zweryfikujemy już 1 marca, gdy 3. sezon „The Mandalorian” zadebiutuje na platformie Disney +. Kolejny rozdział opowieści zabierze bohaterów na planetę Mandalorian, gdzie Din będzie szukać przebaczenia za swoje przewinienia.

W główną rolę ponownie wcieli się Pedro Pascal, którego od wczoraj oglądać możemy także w serialu „The Last of Us”. Pierwszy odcinek produkcji zebrał bardzo pozytywne oceny i okazał się trzecią największa premierą w historii HBO. Kontynuację historii poznamy już za tydzień, konkretnie 23 stycznia.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze