Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Alan Wake Remastered - Odcinek 2 Opętany: retrospekcja, komisariat i leśniczy

Bohater rozpoczyna poszukiwania zaginionej żony.

Drugi odcinek gry Alan Wake Remastered rozpoczynamy parę lat wcześniej, w mieszkaniu Alana i Alice. Następnie wracamy do teraźniejszości i rozmawiamy z szeryfem Bright Falls w komisariacie. Potem udajemy się z agentem do schroniska Parku Narodowego, aby skontaktować się z leśniczym.

Po wejściu Alana do mieszkania, idź do kuchni wejściem po lewej (1) stronie korytarza, aby uruchomić ekspres do kawy. Wróć do Alice, która pracuje w pokoju (2). Potem udaj się do pomieszczenia obok, aby przyjrzeć się projektom okładki.

Gdy w budynku zabraknie prądu, przejdź w pobliże drzwi wejściowych, aby sięgnąć po latarkę (3). Następnie wróć do Alice. Rozpocznie się przerywnik filmowy i retrospekcja dobiegnie końca.

Będąc na komisariacie w Bright Falls, wyjdź z pierwszego pomieszczenia, skieruj się w lewą stronę i wejdź do biura szeryfa. Podnieś telefon (4) leżący na biurku. Po otrzymaniu połączenia, wyjdź z pokoju i idąc przez poczekalnię, kieruj się w stronę parkingu. Wyjdź przez niebieskie drzwi (5) i przejdź obok aresztu.

Z parkingu musisz dostać się do wraku (8) znajdującego się za metalową siatką. Przejdź przez nieco niższe drewniane ogrodzenie korzystając z desek (6). Następnie kopnij w deski blokujące dziurę (7), podejdź do wraku i podnieś dokumenty Alice. Pozostaje już tylko wrócić na komisariat tą samą drogą. Będąc w poczekalni, wyjdź głównymi drzwiami.

W kolejnym etapie misji znajdziesz się w schronisku. Po wejściu do środka, przejdź przez drzwi po lewej (9) i idź do leśniczego (10) opatrującego psa. Aby wynająć domek, musisz przynieść podpisany formularz. Wróć do środka i podejdź do biurka znajdującego się niedaleko wejścia. Formularz (11) leży na środku. Zanieś go do Rusty’iego i wyjdź ze schroniska.

Następnie: Alan Wake Remastered - Odcinek 2 Opętany: na drodze do Lovers Peak

Spis treści: Alan Wake Remastered - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Alan Wake Remastered - Odcinek 1 Koszmar: idź do stacji benzynowej

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Alan Wake Remastered

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.
Komentarze