Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun LEGO Marvel Super Heroes 2 prezentuje Chronopolis

Główny hub w grze.

Przygotowany z okazji targów Gamescom zwiastun LEGO Marvel Super Heroes 2 skupia się na metropolii o nazwie Chronopolis, czyli głównym hubie dla graczy.

Nieprzyjemny Kang Zdobywca gromadzi tutaj zagrabione miasta z przeróżnych światów i epok historycznych: starożytny Egipt, Dziki Zachód, Sakaar z uniwersum Hulka, Nowy Jork z 2099 roku czy Wakandę.

Groot!

Do tego Asgard, Coliseum, Manhattan, Hala, Imperium Hydry, K'un-lun, Lemuria, średniowieczna Anglia, Attilan, Xandar, Nueva York czy Bagna. Sporo tego.

Takie miejsce akcji wydaje się być całkiem fortunne z punktu widzenia gry wideo, ponieważ pozwala wyjaśnić obecność przeróżnych lokacji w jednym miejscu i zaoferować jednocześnie sporą różnorodność odwiedzanych miejscówek.

Akcja sequela rozpoczyna się tuż przed zakończeniem poprzedniej części i skupia się na istotnych wydarzeniach dotykających całego uniwersum. Wątki te współtworzone są przez jednego z pisarzy Marvela, Kurta Busieka.

LEGO Marvel Super Heroes 2 debiutuje 14 listopada na PC, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Podstawowy schemat rozgrywki nie zmienia się - próbujemy pokonywać kolejne przeszkody naszymi bohaterami, po drodze rozwiązując proste zagadki; składamy z klocków mechanizmy i konstrukcje, pomagające przedostać się dalej.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze