Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun kolejnego horroru z serii The Dark Pictures Anthology

House of Ashes zabierze nas na pustynię.

Trzecia część serii horrorów The Dark Pictures Anthology nazywa się House of Ashes - ujawnia zwiastun ukryty w Little Hope, drugiej odsłonie antologii studia Supermassive Games.

Wygląda na to, że House of Ashes rozgrywa się na pustyni oraz w podziemnym systemie jaskiń. Fabuła opowie o wojskowym oddziale, który wysłano do walki z niezidentyfikowanym wrogiem.

Ze zwiastuna wynika, że główną gwiazdą gry jest Ashley Tisdale, znana między innymi z „High School Musical”, jednak informacji jeszcze nie potwierdzono.

Na The Dark Pictures Anthology ma złożyć się aż osiem gier. Pierwsza, Man of Medan, zadebiutowała w sierpniu 2019 roku. Little Hope trafiło na rynek w ubiegłym tygodniu, 30 października. House of Ashes będzie dostępne w 2021 roku.

Produkcje Supermassive Games można określić mianem interaktywnych filmów. Przypominają między innymi projekty Quantic Dream (Heavy Rain, Detroit: Become Human). Nasza recenzja Little Hope pojawi się w serwisie już jutro.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze