Skip to main content

Zenless Zone Zero - jak zrobić idealny blok, ataki drużynowe

Unikanie ciosów wroga i kontratak.

Podstawą walki w grze Zenless Zone Zero jest wykorzystanie wszystkich członków kontrolowanej przez nas drużyny. Dzięki temu możemy nie tylko blokować wyprowadzane przez wrogów ciosy, ale także zadać im potężne obrażenia. Na tej stronie wyjaśniamy, jak zrobić idealny blok.

Aby wykonać blok, należy zaczekać, aż wróg zasygnalizuje nam swój atak za pomocą złotego rozbłysku w kształcie krzyża. W ferworze walki może być czasami dość ciężko go zobaczyć, dlatego musimy cały czas koncentrować uwagę na przeciwniku - pewnym ułatwieniem jest to, że nie musimy się zwykle obawiać ataku wrogów, w których aktualnie nie celujemy.

Po zobaczeniu rozbłysku należy kliknąć przycisk, odpowiedzialny za przełączenie na kolejną postać z drużyny. Sprawi to, że partner zmieni naszą dotychczasową postać i zablokuje cios. Jeśli uda nam się to zrobić, to należy od razu wcisnąć przycisk ataku, aby przejść do kontrofensywy.

Jeśli uda nam się wykonać blok w idealnym momencie - co sygnalizowane jest chwilowym spowolnieniem czasu - i nasze postacie mają naładowane paski ataku specjalnego, to możemy wyprowadzić długie i zadające duże obrażenia combo, w którym postacie zmieniają się kilkukrotnie.

Następne: Zenless Zone Zero - najlepsze buildy i postacie

Spis treści: Zenless Zone Zero - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Zenless Zone Zero - czy to open world

Zobacz także