Skip to main content

Włochate pady do Xbox Series X/S - pomysł Microsoftu dla fanów Sonica

Kontrolery są do wygrania w konkursie wraz z konsolą.

Gracze są przyzwyczajeni do nietypowych kontrolerów, ale nowy pomysł Microsoftu najpewniej ich zaskoczy. Okazuje się, że firma szykuje pady pokryte... futrem.

Urządzenia powstały z okazji nadchodzącej premiery filmu „Sonic the Hedgehog 2”, czyli kontynuacji przygód niebieskiego jeża na srebrnym ekranie. Na opublikowanych zdjęciach sprzęty okryte są owłosieniem.

Pady będą miękkie w dotyku

Stworzono tylko dwa egzemplarze futrzanych padów. Akcesoria nie trafią jednak do sprzedaży - kontrolery można wygrać w konkursie wraz ze specjalną wersją Xbox Series S. Konsola ozdobiona jest charakterystycznym pierścieniem znanym fanom serii platformówek Segi oraz grafiką z wizerunkiem Sonica i Knucklesa.

Aby zdobyć wspomniany pakiet urządzeń, należy na Twitterze udostępnić dalej wpis opublikowany przez oficjalny profil marki Xbox - w wiadomości trzeba umieścić hashtag „#XboxSonic2Sweepstakes”. W zabawie można wziąć udział do 4 kwietnia.

To nie jedyna inicjatywa Microsoftu związana z jeżem Soniciem. Wydano bowiem DLC do Minecrafta, wprowadzające znane z serii platformówek etapy, a także skórki pozwalające kierować takimi postaciami, jak Tails i Knuckles.

Zobacz także