Skip to main content

Wielka promocja Steama jest tuż za rogiem. Valve przecenia także Steam Decki

Nadciąga Steam Summer Sale 2024.

Jeszcze w tym tygodniu ruszy wielka promocja Steam Summer Sale, w ramach której gracze będą mogli zakupić masę gier, w które najpewniej nigdy nie zagrają. Już dziś natomiast trwa oddzielna akcja, w której możemy kupić taniej starsze modele konsoli Steam Deck.

Dołączcie do nas podczas Steam Summer Sale ze zniżkami na tysiące gier podczas gorącego lata! Bijatyki? Mamy. Gry RPG? Mamy. Gry relaksujące? Mamy. Hack and Slashe? Przygodowe? FPS-y? Wszystko to mamy!” - ogłasza Valve pod materiałem promocyjnym. Steam Summer Sale wystartuje 27 czerwca (czwartek) o godzinie 19:00 i potrwa do 11 lipca.

W załączonym zwiastunie ujawniono tytuły pierwszych gier, które zostaną objęte promocją. Mowa m.in. o Palworld, Manor Lords, Stellaris, Content Warning czy SuperMarket Simulator. Możemy śmiało zakładać, że pełna lista będzie o wiele dłuższa.

Zobacz na YouTube

W ramach rozgrzewki przed letnią promocją na oficjalnej stronie Valve ruszyła wyprzedaż Steam Decków z ekranem LCD. Promocja potrwa do 11 lipca do godziny 19:00 i obejmuje następujące modele:

  • Steam Deck LCD z 64 GB pamięci - 1444,15 zł (wcześniej 1699 zł)
  • Steam Deck LCD z 512 GB pamięci - 1784,15 zł (wcześniej 2099 zł)

Jak co roku, pełną listę gier objętych wyprzedażą znajdziemy bezpośrednio w zakładce „Sklep” na Steamie. Zapewne nie zabraknie też jakiejś dodatkowej zabawy, np. zbierania punktów za wydane złotkówki.

Zobacz także