Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin - serialowi Jaskier i Yennefer próbują polskich "eliksirów"

Sok z ogórków kiszonych, amol i nie tylko.

Platforma Netflix opublikowała kolejny materiał promujący serial „Wiedźmin”. W najnowszym filmie aktorzy wcielający się w Jaskra i Yennefer zmierzyli się ze słynnymi w Polsce trunkami.

Joey Batey i Anya Chalotra stanęli przed zadaniem spróbowania polskich „eliksirów”, czyli popularnych nad Wisłą napojów. Co ciekawe, artyści jednocześnie nie wiedzieli, co dokładnie w danym momencie spożywają.

Zaserwowany aktorom zestaw trunków był zróżnicowany. Obejmował między innymi sok z ogórków kiszonych („moc kwasu”), syrop z cebuli i miodu („eliksir 2 smaków”) i amol („eliksir wszechświata na wszystko”). Do tego substancje wysokoprocentowe, w tym wódka z pieprzem („płomień zdrowia”).

To nie pierwszy tego typu materiał od Netflixa. Platforma niedawno opublikowała wideo, w którym Batey sprawdzał swoją „polskość”, a wcześniej przygotowała film z Brytyjczykiem, Anyą Chalotrą i Freyą Allan - serialową Ciri - odgadującymi polskie nazwy z prozy Sapkowskiego.

Anya Chalotra jako Yennefer

Pierwszy sezon „Wiedźmina” - składający się z ośmiu odcinków - dostępny jest we wspomnianej usłudze streamingowej. Wkrótce powinny zaś rozpocząć się prace nad kontynuacją, której premierę zaplanowano na 2021 rok.

Warto zaznaczyć, że niedawno zapowiedziano kolejny projekt w serialowym uniwersum - film anime „Wiedźmin: Zmora Wilka”. Produkcja opowie o nowym niebezpieczeństwie, zagrażającym mieszkańcom Kontynentu.

Następnie: The Last of Us jako animacja - ujawniono obrazki z anulowanego filmu

Tagi

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły