Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wellmania - obsada: kto występuje

Spis najważniejszych aktorów i aktorek.

W serialu „Wellmania” widzowie śledzą historię Liv, która zostaje pozbawiona zielonej karty. Przez to nie może wrócić do Nowego Jorku, by kręcić program kulinarny, w którym ma być jurorką. Bohaterowie produkcji starają się jej pomóc, by mogła spełniać swoje marzenia. Na tej stronie przedstawiamy opis najważniejszych postaci „Wellmanii”.

Celeste Barber jako Liv Healy

Ekscentryczna i przebojowa krytyczka kulinarna, dla której najważniejsza jest praca. Przyjeżdża na urodziny najlepszej przyjaciółki do Australii. Ktoś kradnie jej torebkę, a tym samym dokumenty, co uniemożliwia jej podróż powrotną do Stanów Zjednoczonych. Musi stawić czoła problemom, aby spełniać zawodowe marzenia.

J. J. Fong jako Amy Kwan

Amy to najlepsza przyjaciółka Liv od czasów młodości. Kobiety są swoimi zupełnymi przeciwieństwami, ale to scala ich relację. Amy ma męża, z którym często się nie dogaduje, oraz dwójkę dorastających dzieci. Zawodowo spełnia się jako dziennikarka. Zawsze stara się pomagać innym, choć sama nie do końca potrafi zadbać o swoje interesy.

Lachlan Buchana jako Gaz Healy

Mężczyzna jest jedynym bratem Liv i utrzymuje bardzo bliskie relacje z ich matką. Planuje swój ślub, choć z biegiem czasu zaczyna nad tym głęboko rozmyślać. Na co dzień jest trenerem personalnym, więc to właśnie jego siostra prosi o pomoc w odzyskaniu zdrowia, co ma pozwolić jej na powrót do Stanów.

Remy Hii jako Dalbert Tan

Dalbert jest partnerem Gaza i jego przyszłym mężem. Ślub jest dla mężczyzny niezwykle ważny, więc skrupulatnie go planuje. Czasem irytuje go Liv, która uważa zawarcie związku małżeńskiego za dość błahą sprawę. Dalbert nie ma rodziny, co w serialu podkreśla się kilkukrotnie.

Genevieve Mooy jako Lorraine Healy

Starsza kobieta jest matką Liv i Gaza. Na co dzień od wielu lat pracuje w gabinecie doktora Price’a. Bardzo tęskni za swoim zmarłym przed laty mężem. Cieszy się z wizyty córki w Australii. Stara się zatrzymać Liv na miejscu na wszelkie sposoby. Wspiera swoje dzieci, które nie zawsze doceniają jej starania.

Alexander Hodge jako Isaac Huang

Isaac jest stałym bywalcem siłowni, na której pracuje Gaz. To pozwala mu nawiązać przyjacielską relację z Liv, która postanawia zacząć ćwiczyć. Kobieta dość klarownie sugeruje mężczyźnie, że jest nim zainteresowana. Huang zwierza się głównej bohaterce ze swojej przeszłości.

W pozostałych rolach:

  • Leah Vandenberg jako Dr Priyanka Singh - lekarka nadzorująca postępy zdrowotne Liv
  • Miranda Otto jako Camille Lavinge - guru kobiecej samoakceptacji
  • Virginie Laverdure jako Valerie Jones - nowojorska szefowa Liv
  • Johnny Carr jako Doug Henderson - mąż Amy
  • Guy Edmonds jako Chad - pracownik amerykańskiej ambasady

Więcej o serialu Wellmania:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze

Zuzanna Kwasek

Autorka

Komentarze