Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wellmania - zakończenie: co się wydarzyło

Omawiamy finał serialu.

Serial „Wellmania” to opowieść o charyzmatycznej krytyczce kulinarnej, która powraca do rodzinnego kraju, Australii. Zostaje okradziona, co uniemożliwia jej powrót do Nowego Jorku, w którym mieszka na co dzień. Nawarstwiające się problemy sprowadzają na główną bohaterkę kolejne nieszczęścia. Na tej stronie wyjawiamy zakończenie „Wellmanii”.

  • UWAGA NA SPOILERY: Jak wskazuje tytuł strony, zdradzamy tu zakończenie serialu Wellmania. Jeśli znalazłeś się tu przez przypadek, przejdź na stronę główną serwisu i znajdź coś fajnego do czytania.

Liv udaje się uzyskać zgodę od psychiatry na wyjazd, więc w ambasadzie dostaje zieloną kartę. Postanawia zaplanować swoją podróż powrotną do Nowego Jorku. Pomimo że miała pojawić się na ślubie brata, Liv postanawia wylecieć w ten sam dzień, wymykając się z wesela. Jednak podczas swojej przemowy niespodziewanie traci przytomność.

Liv przez cały serial zmaga się z problemami zdrowotnymi

Kobieta zemdlała, więc zmartwiona rodzina wzywa karetkę. Para młoda oraz matka jadą do szpitala wraz z główną bohaterką. Wesele staje pod znakiem zapytania, a jedyną osobą, która próbuje w jakikolwiek sposób rozbawić gości, jest Amy. Wychodzi jej to jednak marnie, ale na szczęście na imprezę wracają świeżo upieczeni małżonkowie i ratują zabawę.

Liv ciągle obwinia się o śmierć ojca, co doprowadza ją do ataków paniki. Główna bohaterka nie ma zamiaru odpuścić sobie robienia kariery w Stanach Zjednoczonych. Pomimo wylądowania w szpitalu, postanawia wrócić do domu po swoje rzeczy i wylecieć do pracy najszybciej jak to możliwe.

Głównej bohaterce udaje się znaleźć miejsce w bezpośrednim samolocie do Nowego Jorku. Przed samym wyjazdem na lotnisko Liv wyznaje matce, że czuje się winna śmierci ojca. Wyjawia, że to ona zmusiła ojca, by z nią pływał, pomimo że mężczyzna czuł się tamtego dnia wyjątkowo źle.

Liv postawiła karierę ponad relacje z rodziną

Liv, po wielu problemach, trafia w końcu do Nowego Jorku. Pomimo początkowego zawahania, dobrze radzi sobie w roli jurorki w programie kulinarnym. Główna bohaterka siedzi w garderobie, gdy dzwoni do niej Gaz. Musi jednak wychodzić już na scenę, więc nie odbiera. Okazuje się, że ich matka została potrącona i trafiła do szpitala, lecz Liv ignorując połączenie, nie dowiaduje się o niczym.

Więcej o serialu Wellmania:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze

Zuzanna Kwasek

Autorka

Komentarze