Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W symulatorze myjki ciśnieniowej umyjemy rezydencję Lary Croft

Twórcy zapowiadają darmowe DLC.

Twórcy popularnego symulatora myjki ciśnieniowej PowerWash Simulator zaskoczyli fanów zapowiedzią nowego, darmowego DLC. Już pod koniec miesiąca będziemy mogli umyć słynną rezydencję Croftów z serii gier Tomb Raider.

Jak możemy się dowiedzieć, w sumie do gry trafi pięć nowych poziomów: Rezydencja Croftów, Tor przeszkód Lary, Labirynt w ogrodzie, Garaż oraz Galeria skarbów. Według zapowiedzi, wyczyszczenie lokacji zapewni nie tylko dodatkowe fundusze oraz pozwoli zapoznać się z przygodami słynnej pani archeolog.

Wraz z zapowiedzią udostępniono krótki zwiastun, na którym możemy zobaczyć fragmenty poziomów zawartych w zestawie. Jak się okazuje, tor przeszkód nie tylko może zostać wyczyszczony, ale też nasza postać może się po nim swobodnie poruszać.

Przypomnijmy, że PowerWash Simulator okazał się jednym z niespodziewanych hitów zeszłego roku. Inspirowany popularnymi w internecie nagraniami z czyszczenia wyjątkowo brudnych obiektów za pomocą wody pod wysokim ciśnieniem, z miejsca zdobył serca internautów. W serwisie Steam może się pochwalić „przytłaczająco pozytywnymi” ocenami graczy.

Dodatek Tomb Raider Special Pack pojawi się w wersji PC, ale też premiery będzie dostępny w wydaniach konsolowych na PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S - te zadebiutują tego samego dnia co DLC, czyli 31 stycznia.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

PowerWash Simulator

PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze