Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nie patrzcie na słońce - apelują twórcy PowerWash Simulator

Mowa o wersji Xbox.

Twórcy PowerWash Simulator mają nietypową poradę dla posiadaczy wersji Xbox - nie patrzcie na słońce. Trwają prace nad łatką, lecz obecnie taka wstrzemięźliwość ma powstrzymać awarie gry.

Opisywany tytuł oferuje sporą dawkę relaksu przy czyszczeniu przeróżnych powierzchni płaskich za pomocą myjki ciśnieniowej. Gra ukazała się na PC już w ubiegłym roku, lecz 14 lipca pojawiła się także na Xbox One i Xbox Series X/S, także w ramach Game Passa.

Gracze szybko zauważyli, że po dołączeniu do sieciowej rozgrywki, podczas prób wspólnego mycia świata, na konsolach często dochodzi do awarii i gra wyrzuca po prostu do ekranu startowego. Co się dzieje? Czy to problem z serwerami? Okazuje się, że powody są dużo bardziej prozaiczne.

„Zdajemy sobie sprawę z awarii w trybie multiplayer na Xboksach. Pracujemy nad łatką tak szybko, jak to tylko możliwe. Przyczyną jest efekt świetlnych flar (lens flare). Problem można zredukować, starając się nie patrzeć bezpośrednio na słońce podczas przemieszczania się, choć nie jest to idealne rozwiązanie. Przepraszamy za niedogodności!” - napisano na Twitterze.

Deweloperzy dodają, że zamierzają przygotować stosowną aktualizację do końca przyszłego tygodnia.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze