Skip to main content

Voldemort ponownie zmierzy się z Harrym Potterem? Ralph Fiennes chętnie wróci do roli

Sam-Wiesz-Kogo.

Ralph Fiennes, szerzej znany fanom Harry’ego Pottera jako Voldemort, zareagował na ostatnie doniesienia o możliwym powrocie serii przygód o najpopularniejszym czarodzieju na świecie. Aktor szczerze przyznał, że chętnie wróciłby do kultowej roli.

- Jasne, oczywiście. Nie ma co do tego wątpliwości - powiedział artysta w rozmowie z serwisem Variety, zapytany, czy jeszcze raz wcieliłby się w „Czarnego Pana”. Fiennes po raz pierwszy zadebiutował w uniwersum, stworzonym przez J.K. Rowling, w 2005 roku za sprawą filmu „Harry Potter i Czara Ognia”.

Potem pojawił się w kolejnych odsłonach: „Harry Potter i Zakon Feniksa”, „Harry Potter i Książę Półkrwi” i w dwóch ostatnich częściach „Harry Potter i Insygnia Śmierci”. Warto przypomnieć, że wytwórnia Warner Bros. myśli nad ekranizacją publikacji „Harry Potter i przeklęte dziecko”, po tym jak cykl „Fantastyczne zwierzęta” notuje słabe wyniki, które nie gwarantują wysokich zysków.

Druga część filmu „Harry Potter i Insygnia Śmierci” zarobiła astronomiczne 1,342 mld dolarówZobacz na YouTube

Co ciekawe, aktor w ostatnim czasie bronił Rowling przed werbalnymi nadużyciami skierowanymi w jej stronę i skrytykował pogróżki, jakie pisarka rzekomo otrzymuje. Autorka powieście krytycznie wypowiada się m.in. o społeczności transpłciowej, na co zareagował nawet Daniel Radcliffe, odtwórca roli Harry’ego Pottera.

Zobacz także