Skip to main content

„Venom 3” w rękach niedoświadczonej reżyserki. Znamy nazwisko

Projekt poprowadzi debiutanka.

Film „Venom 3” wyreżyseruje debiutantka Kelly Marcel, która z serią jest związana od samego początku. Rozpisała ona scenariusz do dwóch pierwszych części. W głównej roli ponownie wystąpi znany gwiazdor, Tom Hardy.

Aktor ma także duży wpływ na ostateczną wizję produkcji. Według źródeł portalu Deadline, artysta od zawsze świetnie dogadywał się z Marcel, która napisała także popularny melodramat „Pięćdziesiąt twarzy Greya” i oparty na prawdziwych wydarzeniach film „Ratując pana Banksa”. Wciąż jednak nie znamy szczegółów dotyczących fabuły, a także nie ujawniono kolejnego przeciwnika Venoma.

Widowisko kolejny raz wyprodukuje studio Sony Pictures. Do tej pory wytwórnia zarobiła na serii prawie 1,4 mld dolarów. Warto też wspomnieć, że pierwsza część zebrała lepsze recenzje, niż jej późniejsza kontynuacja, której debiut przypadł na czasy pandemii Covid-19.

Data premiery „Venom 2: Carnage” była czterokrotnie przesuwana z powodu koronawirusaZobacz na YouTube

Venom to nieznanego pochodzenia symbiotyczna forma życia, która po raz pierwszy pojawiła się w komiksach Marvela w serii „The Amazing Spider-Man”. Potrafi uczynić z człowieka swojego nosiciela, dając mu nadludzkie możliwości. To także główny przeciwnik popularnego Człowieka-Pająka.

Zobacz także