Skip to main content

Ujawniono Zorro The Chronicles. Gra czerpie inspiracje z Assassin's Creed

Na bazie kreskówki.

Zorro The Chronicles to inspirowana serialem telewizyjnym gra akcji, pozwalająca wcielić się nie tylko w zamaskowanego mściciela, ale także w jego siostrę, Ines. Premiera w czerwcu.

Tytuł bazuje jednak nie na klasycznej serii telewizyjnej, lecz na animowanych „Kronikach Zorro”, stawiając między innymi na rysunkową oprawę. Poza tym wydaje się czerpać z Assassin's Creed, oferując osiemnaście poziomów dla miłośników skradania - lub otwartego fechtunku.

Celem będzie oczywiście bronienie bezbronnych i niewinnych przed niegodziwym generałem i jego żołnierzami, próbując przywrócić rządy prawa w XIX-wiecznej, hiszpańskiej Kalifornii.

Zobacz na YouTube

W toku zabawy zdobędziemy kolejne umiejętności i poziomy, by ostatecznie odblokować między innymi przydatny bicz. Nie zabraknie oczywiście wycinania litery „Z” na wojakach sierżanta Garcii.

„Adaptuj poczynania do sytuacji i przeciwników. Użyj sprytu, aby zaskakiwać przeciwników, przekradaj się obok nich i przeszukuj okolicę, albo walcz otwarcie w szermierczych pojedynkach” - czytamy w opisie.

Platformy docelowe dla Zorro The Chronicles to PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Zobacz także