Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft zaskoczy grą Star Wars? Insider mówi o ogromnym wszechświecie do eksploracji

To może być spełnienie marzeń fanów Gwiezdnych Wojen.

Najświeższe przecieki sugerują, że niezatytułowana gra Ubisoft Massive osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen zaoferuje w pełni otwarty wszechświat, po którym będzie można poruszać się płynnie niczym w No Man's Sky.

Jak donosi portal Insider Gaming, nowa gra Star Wars tworzona przez Ubisoft zaoferuje otwarty wszechświat, w którym gracze będą mogli dowolnie przeskakiwać między różnymi systemami i brać udział w różnorodnych działaniach w rozległej galaktyce. Najprawdopodobniej skala świata i liczba dostępnych planet nie dorówna No Man's Sky, jednak nadal będzie imponująca.

Insiderzy donoszą też, że będzie można stworzyć własną postać od podstaw, a historia opowiedziana w grze będzie długa i wielowątkowa. Jeśli doniesienia się potwierdzą, dostaniemy jedną z najbardziej otwartych gier w uniwersum Star Wars, na co fani liczyli od wielu lat.

Wcześniej dyrektor kreatywny Ubisoftu opublikował na Twitterze wpis, w którym zdradził kilka informacji na temat nienazwanej produkcji (post został już usunięty). Wiemy między innymi, że gra powstanie na Snowdrop Engine, czyli na silniku znanym choćby z The Division 2.

Mówiło się też o potencjalnej premierze w tym roku, jednak szanse na to są niewielkie, ponieważ studio Massive Entertainment pracuje obecnie nad grą Avatar: Frontiers of Pandora, której premiera planowana jest na 2023 lub 2024 rok. Najprawdopodobniej jednak w nadchodzących miesiącach usłyszymy więcej na temat ambitnej produkcji w uniwersum Star Wars.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze