Skip to main content

Twórcy chińskiego Black Myth: Wukong wracają z nowym wideo. Z udziałem kotów

Alternatywna rzeczywistość.

Twórcy Black Myth: Wukong - ambitnej gry, której pierwsze gameplaye zachwyciły fanów oprawą graficzną - z chińskiego studia Game Science opublikowali kolejny materiał poświęcony projektowi.

Udostępnione z okazji rozpoczynającego się wkrótce w Chinach Nowego Roku nagranie nie jest tradycyjnym zwiastunem. Wideo pokazuje alternatywną rzeczywistość, w której autorzy próbują przygotować produkcję z kotami jako bossami. Zarejestrowano nawet animacje motion-capture zwierząt.

W świecie, który przedstawiono w wideo, grę wydano, ale z powodu błędów odniosła porażkę. W efekcie deweloperzy musieli zamknąć studio Game Science i otworzyć nową firmę z zupełnie innego segmentu - restaurację.

Zobacz na YouTube

Co ciekawe, nagranie zdaje się sugerować, że chińscy deweloperzy faktycznie na pewnym etapie rozwoju tytułu starali się opracować animację kotów, ale z nieznanych przyczyn z pomysłu ostatecznie zrezygnowali.

Black Myth: Wukong jest grą akcji, która kładzie nacisk na starcia jeden na jednego, przy czym system potyczek budzi skojarzenia z Sekiro: Shadows Die Twice i serią Devil May Cry. Produkcja zmierza na PC i konsole, ale data premiery nie jest znana.

Zobacz także