Skip to main content

Twórca Deus Ex i System Shock pracuje nad nową marką

Warren Spector w akcji.

Warren Spector - zasłużony producent Deus Ex czy System Shock - zajmuje się obecnie nie tylko System Shock 3, ale także całkiem nową licencją studia OtherSide Entertainment.

Mężczyzna jest jednym z założycieli firmy, a wieści opublikowano ze względu na fakt, że do przedsiębiorstwa dołączył nowy menedżer zarządzający, doświadczony Jeff Goodsill.

Szczegóły są skąpe, lecz w oficjalnej zapowiedzi napisano, że „pionier stojący za wpływowymi tytułami, takimi jak System Shock i Deus Ex, pracuje nad immersyjną symulacją na bazie całkiem nowej licencji.

Zobacz na YouTube

„Fani mojego dorobku doskonale wiedzą, czego można się spodziewać: bogatego świata i angażującej narracji, gdzie wybory graczy i styl rozgrywki będą miały kluczowe znaczenie - dodaje sam Spector.

Z innej wiadomości prasowej - tej na temat zaangażowania Jeffa Goodsilla - dowiadujemy się, że menedżer ma zamiar „napędzać rozwój niezależnego studia i nadzorować produkcję nadchodzących gier na konsole nowej generacji i PC”, co sugeruje platformy docelowe.

Poczuj się jak prawdziwy kierowca!
Premiera Gran Turismo 7 już 4 marca.

Zobacz wszystkie edycje
Gran Turismo 7 w Media Expert

Zobacz także