Skip to main content

Two Point Campus opóźnione. Zarządzanie uniwersytetem dopiero latem

Kilkumiesięczne przesunięcie premiery.

Na kilka tygodni przed premierą Two Point Campus, czyli nowej gry od twórców Two Point Hospital, poinformowano, że tytuł nie ukaże się zgodnie z planem.

Produkcja zadebiutuje 9 sierpnia, a więc kilka miesiący później niż zakładano – według dotychczasowych zamiarów, pozycja miała trafić do sprzedaży 17 maja. Powodem jest chęć dopracowania projektu.

- Od początku naszą ambicją było wydanie Two Point Campus na PC i konsolach w tym samym czasie w jakości i standardzie, jakiego oczekują nasi fani. Potrzebujemy więc nieco więcej czasu, by upewnić się, że zaoferujemy jak najlepszą grę, którą można byłoby się cieszyć na każdej platformie – tłumaczy reżyser Mark Webley.

Produkcja przypomina Two Point Hospital, przy czym zajmiemy się rozwijaniem nie szpitala, a tytułowego uniwersyteckiego kampusu. Nie zabraknie specyficznego humoru - studenci wezmą udział w niecodziennych kursach uczelnianych, a także aktywnościach pozalekcyjnych.

Two Point Campus zmierza na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Switch. Ponadto w dniu premiery gra pojawi się w abonamencie Game Pass na komputerach i konsolach Microsoftu.

Zobacz także