Skip to main content

Trzeci sezon „Wiedźmina” coraz bliżej. Netflix prezentuje nowy plakat

Więcej informacji możemy dostać jutro.

Netflix opublikował pierwszy materiał promocyjny nadchodzącego, trzeciego sezonu serialu „Wiedźmin”. Tym razem streamingowy gigant pokazał plakat serialu wraz z zapowiedzią, że jutro możemy dostać więcej informacji.

Trzymajcie się... do jutra” - napisał w krótkiej wiadomości oficjalny profil marki w serwisie Twitter. Na plakacie widzimy trójkę głównych postaci - Geralta (Henry Cavill), Yennefer (Anya Chalotra) oraz Ciri (Freya Allan) w czułym uścisku.

Po chłodno przyjętym sezonie drugim, twórcy zapewniają, że wzięli sobie do serca krytykę fanów i trzecia seria będzie znacznie bliższa książkowym pierwowzorom. Według nieoficjalnej informacji, najnowszy etap przygód łowcy potworów ma rozpocząć się specjalnym rozdziałem, prostującym niektóre z naniesionych przez autorów zmiany.

Warto dodać, że sezon trzeci będzie także ostatnim, w którym zobaczymy w głównej roli Henry’ego Cavilla. Od sezonu czwartego zastąpi go Liam Hemsworth („Igrzyska Śmierci”, „Niezniszczalni 2”). Według wcześniejszych zapowiedzi, Cavill zostanie „odpowiednio uhonorowany” za swój wkład w tworzenie serialu. Nie wiadomo na ten moment, jak twórcy zamierzają wytłumaczyć zmianę aktora.

Przypomnijmy, że Netflix nie podał na ten moment konkretnej daty premiery trzeciego sezonu. Przekazano jedynie ogólnie, że publikacja planowana jest na lato tego roku. Biorąc jednak pod uwagę pojawianie się pierwszych materiałów, zapowiedzi konkretnej daty możemy się spodziewać już niedługo.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Zobacz także